Přihlášení

MATEMATICKÉ SOUTĚŽE NA NAŠÍ ŠKOLE

Dne 17. 3. proběhlo na naší škole školní kolo soutěže Matematický klokan. Tato soutěž je rozdělena na čtyři kategorie – Cvrček (2. a 3. třída), Klokánek (4. a 5. třída), Benjamín (6. a 7. třída) a Kadet (8. a 9. třída). V nejnižší kategorii se nejlépe umístil Antonín Plašil ze 3. třídy, který získal 85 bodů z možných 90. V kategorii Klokánek získal nejvíce bodů Lukáš Rind z 5. ročníku. V kategorii Benjamín dopadla nejlépe Eliška Rejchrtová ze 7. ročníku. Nejvyšší kategorii vyhrála Eva Hůlková z 8. ročníku.

 

Jelikož Toník vyřešil soutěž tak velmi dobře, vyzkoušel si napsat i vyšší kategorie. V Klokánku i Benjamínu získal 103 bodů z celkových 120. Což je obdivuhodný výsledek. Tonda Plašil  získal 1.místo  v Matematickém  klokanovi  v okrese Rychnov nad Kněžnou, postoupil do krajského kola, kde se umístil mezi 6 nejlepšími v Královéhradeckém kraji. Všech 6 dětí mělo stejný výsledek, tudíž Antonín Plašil se umístil na 1. místě v krajském kole.

Gratulujeme všem počtářům a přejeme jim hodně úspěchů ve školní práci. 

                                                                                                 Antonín Plašil, vítěz krajského kola Matematického klokana